Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta

Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta
Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta
Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta
Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta
Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta
Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta
Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta
Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta

Karikues Celulari Per Makine Me Tre Porta

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,200 Ulje 45%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI PER MAKINE

MARKA : LDINO

MODELI : C501

HYRJE : DC 12 - 24 V

DALJE : 5V / 5.1A ME NJOHJE INTELIGJENTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES

PORT DALESE : 2 USB

NGJYRA : E BARDHE + GOLD

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR,

CIP INTELIGJENT,

KONVERTIM SHUME EFICENT I ENERGJISE,

SHPERNDARJE AUTOMATIKE E RRYMES SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

PESHTATET GJERESISHT ME PAISJET DIGJITALE DHE MODELET E MAKINAVE,

KARIKIM SUPER I SHPEJTE DHE ME SIGURI TE LARTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEHERESH,

PAMJE MODERNE,

PORTA ME DRITE LED PER T'I DALLUAR GJATE NATES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
moxom
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%