Adaptor Karikimi Per Makine Me Shume Porta Remax

Adaptor Karikimi Per Makine Me Shume Porta Remax
Adaptor Karikimi Per Makine Me Shume Porta Remax
Adaptor Karikimi Per Makine Me Shume Porta Remax
Adaptor Karikimi Per Makine Me Shume Porta Remax
Adaptor Karikimi Per Makine Me Shume Porta Remax

Adaptor Karikimi Per Makine Me Shume Porta Remax

Color
Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,800 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : REMAX

NGJYRA : E ZEZE/ME SHIRIT GOLD

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE : 5V / 3.4A

PORTA : 3 USB / 2 NDEZES CIGARE

PERMASA : 7.30 x 7.30 x 9.00 cm

PESHA : 0.186 kg

VECORI : MUND TE KARIKOJE DISA PAISJE NJEHERESH,

MATERIAL I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I SIGURT,

DIZENJIM SI KUPE, ELEGANT DHE PRAKTIK,

TREGUES DIGJITAL

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%