Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning

Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning
Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning
Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning
Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning
Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning
Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning

Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning

COLOR
Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 500 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI PER MAKINE

MARKA : LDNIO

MODELI : DL-C17

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE : DC 5V / 1A

PORTA DALESE : 1 USB

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : PERMASE E VOGEL KOMPAKTE ME PAMJE ELEGANTE,

MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM, 

DRITE LED TE PORTA PER TA DALLUAR GJATE NATES,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

KABELL 1 METER ME FISHE LIGHTING 

KONTAKTE TE PAOKSIDUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%