Karikues Celulari Per Makine Me Nje Porte Ldnio Dl-c12b 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type CKarikues Celulari Per Makine Me Nje Porte 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type C

Karikues Celulari Per Makine Me Nje Porte Ldnio Dl-c12b 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type CKarikues Celulari Per Makine Me Nje Porte 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Me Nje Porte Ldnio Dl-c12b 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type CKarikues Celulari Per Makine Me Nje Porte 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Me Nje Porte Ldnio Dl-c12b 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type CKarikues Celulari Per Makine Me Nje Porte 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Me Nje Porte Ldnio Dl-c12b 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type CKarikues Celulari Per Makine Me Nje Porte 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Me Nje Porte Ldnio Dl-c12b 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type CKarikues Celulari Per Makine Me Nje Porte 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Me Nje Porte Ldnio Dl-c12b 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type CKarikues Celulari Per Makine Me Nje Porte 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type C

Karikues Celulari Per Makine Me Nje Porte Ldnio Dl-c12b 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type CKarikues Celulari Per Makine Me Nje Porte 2.1 A Me Fishe Lightning / Micro Ose Type C

FISHE
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 700 Ulje 53%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI PER MAKINE

MARKA : LDNIO

MODELI : DL-C12

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE : 5V / 2.1A MAX

PORTA DALESE : 1 USB

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

PERMASA : 49 x 24.9 x 24.9 mm

VECORI : PERMASE E VOGEL KOMPAKTE ME PAMJE ELEGANTE,

MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

DRITE LED TE PORTA PER TA DALLUAR GJATE NATES,

TEKNOLOGJIA MBROJTESE E QARKUT E SHUMEFISHTE,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga LDNIO
Oferte
Karikues Per Makine Me Nje Porte Per Iphone Me Fishe Lightning
ldnio
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%
Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m
ldnio
Lek 600