Karikues Celulari Per Makine Me Dy Dalje Fishe Micro Dhe Lightning

Karikues Celulari Per Makine Me Dy Dalje Fishe Micro Dhe Lightning
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Dalje Fishe Micro Dhe Lightning
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Dalje Fishe Micro Dhe Lightning
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Dalje Fishe Micro Dhe Lightning
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Dalje Fishe Micro Dhe Lightning

Karikues Celulari Per Makine Me Dy Dalje Fishe Micro Dhe Lightning

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MAKINE

MARKA : REMAX

MODELI : RC-C102

GJATESIA : 1m

HYRJE : DC 12-24V

DALJE : 5V / 3.4A MAX

NJGYRA : E BARDHE / GRI

VECORI : NJOHJE INTELIGJENTE E PASIJES,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

MATERIAL SUPER CILESOR,

I DURURESHEM NDAJ NXEHTESISE DHE PERDORIMIT,

DIZENJIM I BUKUR DHE PRAKTIK,

DY DALJE NE NJE KABELL,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

PERMASE E VOGEL ,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ELEKTRONIKE,

KABELL SI SHIRIT I PA NGATERRUESHEM,

KONTAKTE TE PA OKSIDUESHME,

PRODUKT JETEGJATE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
moxom
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%