Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta + Kabell 1m Lightning /Micro

Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta + Kabell 1m Lightning /Micro
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta + Kabell 1m Lightning /Micro
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta + Kabell 1m Lightning /Micro
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta + Kabell 1m Lightning /Micro

Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta + Kabell 1m Lightning /Micro

FISHE
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI PER MAKINE

MARKA : MOXOM

MODELI : 

DALJE : 5V / 2.1A

PORTA DALESE : 2 USB

NGJYRA : E BARDHE + GOLD

TJETER : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE E PERDORIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KONTAKTE TE PAOKSIDUESHME,

PERSHTATJE E GJERE ME PAISJET DIGJITALE DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
moxom
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%