Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Me Fishe Lightning Ose Micro

Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Me Fishe Lightning Ose Micro
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Me Fishe Lightning Ose Micro
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Me Fishe Lightning Ose Micro
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Me Fishe Lightning Ose Micro

Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Me Fishe Lightning Ose Micro

FISHE
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI PER MAKINE

MARKA : LDNIO

MODELI : DL-DC219

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE : DC 5V / 2.1A

PORTA DALESE : 2 USB

PESHA : 68g

GJATESIA E KABELLIT : 1m

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : PERMASE E VOGEL KOMPAKTE ME PAMJE ELEGANTE,

MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

DRITE LED TE PORTA PER TA DALLUAR GJATE NATES,

TEKNOLOGJIA MBROJTESE E QARKUT E SHUMEFISHTE,

KARIKON NJEKOHESISHT DY PAISJE,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET E SISTEMIT iOS, ANDROID ETJ

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
moxom
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%