Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Fast Charge Q.c 3.0

Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Fast Charge Q.c 3.0
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Fast Charge Q.c 3.0
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Fast Charge Q.c 3.0
Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Fast Charge Q.c 3.0

Karikues Celulari Per Makine Me Dy Porta Fast Charge Q.c 3.0

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 48%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI PER MAKINE

MARKA : LDNIO

MODELI : C407Q

NGJYRA : GRI

HYRJE : DC 12 - 24 V

DALJE : 3.6-6V/3A
               6-9V/2A
               9-12V/1.5A

FUQIA NE DALJE : 36W MAX

PORTA DALESE : 2 USB

VECORI : PRODUKT 100% I RI DHE I MARKES,

PERMASE E VOGEL DHE PAMJE LUKSOZE PER MAKINEN,

I CERTIFUKUAR SIPAS CE FC RoHS,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJE TE NDRYSHME DIGJITALE,

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEKOHESISHT,

KARIKIM SUPER I SHPEJTE ME TEKNOLOGJINE QC3.0 DHE NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES,

CIP INTELIGJENT I INTEGRUAR E SHKEPUT KARIKIMIN KUR BATERIA KARIKOHET PLOTESISHT,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

ME SHUME SIGURI PER JU GJE PAISJEN TUAJ,

DRITE LED DEKORATIVE PER TA DALLUAR KARIKUESIN  GJATE NATES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
moxom
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%