Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus

Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus

Adaptor Karikimi Per Makine Me 4 Porta Baseus

Color
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

PERMASA : 17.5 x 7.5 x 3.8 cm

PESHA : 96g

MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE / GRI E ERRET

HYRJE : DC 12 - 24v

DALJE : 5V / 5.5A MAX

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 4 PAISJE NJEKOHESISHT,

DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL I LEHTE PER TU MBAJTUR,

PERSHTATET ME 99% TE MODELEVE TE MAKINAVE,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

KABELL I MJAFTUESHEM PER TA PERDORUR TELEFONIN GJATE KARIKIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 10%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 11%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%