Adaptor Karikimi Me Tre Porta Baseus 3.4a Max

Adaptor Karikimi Me Tre Porta Baseus 3.4a Max
Adaptor Karikimi Me Tre Porta Baseus 3.4a Max
Adaptor Karikimi Me Tre Porta Baseus 3.4a Max
Adaptor Karikimi Me Tre Porta Baseus 3.4a Max
Adaptor Karikimi Me Tre Porta Baseus 3.4a Max
Adaptor Karikimi Me Tre Porta Baseus 3.4a Max

Adaptor Karikimi Me Tre Porta Baseus 3.4a Max

COLOR
Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,500 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI  CELULARI

MARKA : BASEUS

HYRJE : 100 - 220 V

DALJE : 5V / 3.4A MAX

MATERIALI : PLASTIKE E DURUESHME NDAJ NXEHTESISE / ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 5.60 x 4.50 x 2.80 cm

PESHA : 71g

VECORI : KARIKIM I SHPEJTE,

PRIZA UNIVERSALE QE HIQEN,

MUND TE KARIKONI 3 PAISJE NJEHERESH,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER ZJARRIT E NXEHTESISE,

I DURUESHEM NDAJ GODITJEVE,

INDENTIFIKIM INTELIGJENT I PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE E TE SIGURTE,

PERSHTATET ME PAISJET ME SISTEM iOS DHE ANDROID E ME GJERE,

ZGJIDHJE PERFEKTE NE RASTE UDHETIMESH,

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%