Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus

Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus

Karikues Celulari 32w Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,400 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES  CELULARI

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA E KABELLIT : 1m

MATERIALI : ABS, PC, TPE

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 1.5A

DALJE TYPE-C : DC 5V/3A, 9V/2.5A, 12V/2A, 15V/1.8A (max)

DALJE USB : 5V / 1A

FUQIA NE DALJE : 32W MAX

PERMASA : 5 x 4 x 3 cm

PESHA : 111g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE GARANTON PERDORIM PER NJE KOHE TE GJATE,

KARIKON DY PAISJE NJEHERESH,

PERMASE E VOGEL DHE PESHE E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

I PERSHTATSHEM PER iPHONE, iPAD,MACBOOK,

KARIKIM I SHPEJTE ME CIP TE PROTOKOLLIT PD 3.0,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%