Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)

Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)
Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)
Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)
Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)
Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)
Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)
Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)

Karikues Celulari Me Nje Porte Per Paisjet Me Fishe Lightning (iPhone)

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 600 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI

MARKA : KONFULON

MODELI : C13

HYRJE : AC 100 - 240V

DALJE : 5V / 1A

GJATESIA E KABELLIT : 1m

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

I PERSHTATSHEM PER PAISJET APPLE ME PORTE KARIKIMI LIGHTNING

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%