Adaptor Karikimi Me Nje Porte Dhe Karikim Te Shpejte Qc2.0 Konfulon

Adaptor Karikimi Me Nje Porte Dhe Karikim Te Shpejte Qc2.0 Konfulon
Adaptor Karikimi Me Nje Porte Dhe Karikim Te Shpejte Qc2.0 Konfulon
Adaptor Karikimi Me Nje Porte Dhe Karikim Te Shpejte Qc2.0 Konfulon
Adaptor Karikimi Me Nje Porte Dhe Karikim Te Shpejte Qc2.0 Konfulon
Adaptor Karikimi Me Nje Porte Dhe Karikim Te Shpejte Qc2.0 Konfulon
Adaptor Karikimi Me Nje Porte Dhe Karikim Te Shpejte Qc2.0 Konfulon

Adaptor Karikimi Me Nje Porte Dhe Karikim Te Shpejte Qc2.0 Konfulon

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 800 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI

MARKA : KONFULON

HYRJE : AC 100 - 240V

DALJE : 5V/2.1A, 9V/1.5A, 12V/1.2A

PERMASA : 80 x 45 x 26 mm

PESHA : 45.5g

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEHERESH,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME TEKNOLOGJINE QC2.0 ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%