Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro

Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro
Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro
Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro
Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro
Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro
Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro
Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro

Karikues Celulari Me Dy Porta Wk Me Kabell Lightning & Micro

SIZE
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI

MARKA : WK

HYRJE : 100-240V / 50-60Hz

DALJE : DC 5V / 2.1A

PORTA DALESE : 2 USB

GJATESIA E KABELLIT : 1m

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEHERESH,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR,

PAMJE MODERNE,

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE,RoHS,UL PER CILESI DHE SIGURI,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%