Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning

Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning
Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning
Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning
Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning
Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning
Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning
Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning

Karikues Celulari Me Dy Porta Me Fishe Micro & Lightning

Size
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 700 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI

MARKA : KONFULON

MODELI : ERT2

HYRJE : AC 100 - 240V

DALJE : 2 x 5V / 2.1A

GJATESIA E KABELLIT : 1m

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

I PERSHTATSHEM PER PAISJET ME PORTE KARIKIMI MICRO DHE LIGHTNING

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%