Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C

Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C
Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C
Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C
Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C
Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C
Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C
Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C
Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C
Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C

Karikues Celulari Me Dy Porta Dhe Prize Universale + Me Fishe Lightning/Micro/Type-C

FISHE
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,100 Ulje 39%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI

MARKA : LDNIO

MODELI : A2206

HYRJE : AC 100 - 240V

DALJE : 5V / 2.4A

PORTA DALESE : 2 USB

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEHERESH,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

VERSIONI AMERICAN ,ANGLEZ DHE EUROPIAN 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%