KARIKUES CELULARI ME DY PORTA DHE KARIKIM TE SHPEJTE QC 3.0 MOXOM KABELL : 1m ME FISHE MICRO OSE TYPE-C

Zbritje 48%

Çmimi:
Lek 1,100 Lek 2,100
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi