Karikues Awei Me Fishe Micro

Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro
Karikues Awei Me Fishe Micro

Karikues Awei Me Fishe Micro

Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 600 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES SHTEPIE


MARKA : AWEI

MODELI :

HYRJE : 100-240V

DALJE : 5V / 2.4A

PORTA USB : 1

GJATESIA E KABELLIT : 1m

VECORI : KARIKUES ME CIP MODERN PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE QE LIDHEN ME MIKRO,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE ME PESHE TE VOGEL DHE PERSHTATJE ME VOLTAZHIN NDERKOMBETAR E BEN KETE KARIKUES ZGJEDHJEN IDEALE,

CILESI PREMIUM E KOMPONENTEVE DHE SIGURI E MBROJTJE E SHUMEFISHTE QARKU,

MATERIALI ESHTE I DURUESHEM NDAJ ZJARRIT DHE I SIGURTE PER PAJISET TUAJA

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%