Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai

Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMER KROSKOTI

MARKA : XIAOMI 70mai

MODELI : 1S

REZOLUCIONI : 1920 x 1080p

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 130°

SENSOR : SONY IMX307

PERMASAT : 91 x 52 x 31.5mm

ENERGJIA : USB / VENDI I CIGARES

FORMATI I VIDEOS : MJPEG AVI

FORMATI I FOTOS : JPG

MEMORIE : KARTE MICRO USB DERI NE 64GB

VECORI : XIAOMI 70MAI 1S, KAMERA PER MAKINEN TUAJ ME SISTEM TE AVANCUAR TE NDIHMES SE SHOFERIT
SENSORI SONY IMX307 - ÇIP INTELIGJENTE NOVATEK - REZOLUCIONI FULL HD 1080P - KENDI I SHIKIMIT 130º - APERTURA F/2.2 - SUPORTON MICRO SD DERI NE 64 GB

70MAI 1S, KAMERA E RE E MAKINES NGA EKOSISTEMI XIAOMI
KJO PAJISJE E VOGEL ESHTE E MBUSHUR ME TEKNOLOGJINE ME TE FUNDIT PER T'JU BERE ME TE SIGURT NE TIMON. PJESA ME E MIRE? KOSTOJA E SAJ E ULET. KAMERA E MAKINES 70MAI 1S DO TE JETE SHOQERUESI JUAJ I MREKULLUESHEM NE RRUGE, DUKE U KUJDESUR PER JU DHE AUTOMJETIN TUAJ NE POTHUAJSE ÇDO SITUATE.

SENSORI SONY IMX307 ME REZOLUCION 1080P
VENDOSNI XIAOMI 70MAI 1S TUAJ TE RI NE PJESEN E PERPARME TE AUTOMJETIT TUAJ. PASI TE JENI ATJE, DO T'JU NDIHMOJE TE SHMANGNI PERPLASJET DHE TE REGJISTRONI VIDEO GJATE UDHETIMEVE TUAJA. 
KAMERA E TIJ ESHTE E PAJISUR ME NJE SENSOR SONY IMX307, I CILI ESHTE I PAJISUR ME NJE ÇIP NOVATEK DHE SE BASHKU REGJISTROJNE ME NJE REZOLUCION SHUME TE LARTE FULL HD 1080P.

KAPJA E SHTUAR E DRITES ME HAPJEN FOKALE F/2.2
REZOLUCIONI FULL HD I 70MAI 1S NUK KUFIZOHET VETEM NE DRITEN E DITES. AI DO TE JAPE GJITHASHTU IMAZHE CILESORE NE PAMJE ME TE ERRETA FALE HAPJES SE GJERE F/2.2 TE SENSORIT (IDEALE PER KAPJEN E NJE SASIE TE KONSIDERUESHME DRITE), TEKNOLOGJISE NOVATORE TE REDUKTIMIT TE ZHURMES DNR DHE GAMES SE GJERE DINAMIKE. KESHTU QE ÇDO SHKREPJE DO TE JETE E NDRIÇUAR NE MENYRE PERFEKTE, E QARTE DHE E MPREHTE.

SUPORT PER KARTE MICRO SD DERI NE 64GB
NDERSA NISNI MAKINEN DHE 70MAI 1S AKTIVIZOHET, GJITHÇKA DO TE REGJISTROHET NE KARTEN MICRO SD (MAKSIMUMI 64GB). KUR KARTA TE JETE PLOT, KAMERA DO TE FSHIJE AUTOMATIKISHT REGJITSTRIMET E VJETRA.
ME APLIKACIONIN 70MAI JU KONTROLLONI REGJISTRIMET TUAJA DHE NESE NUK DONI TE HUMBISNI NJE TE VEÇANTE, MOS HARRONI TA RUANI ATE.

Cmimi real Lek 7,800 Oferte Lek 6,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%