Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801

Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801
Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801
Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801
Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801
Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801
Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801
Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801

Kacavida Elektrike + Set Yaxun Yx-801

Cmimi real Lek 5,200 Oferte Lek 3,900 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KACAVIDA ELEKTRIKE + SET

MARKA : YAXUN

MODELI : YX-801

MATERIALI : CELIK S2

VECORI : FORCE RROTULLUESE E MADHE,

KOMPAKTE,

BINDESE SHUME PRAKTTIKE,

CILESI E LARTE, SETI ME 20 MAJA TE NDRYSHME

TJETER : KACVIDA ESHTE MAGNETIKE,

KARIKOHET SHPEJT DHE MUND TE PERDORET 2 DERI NE 5 ORE PUNE

PERDORIMI : PER RIPARIME TE NDRYSHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Outlet Nen 700 Lek
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%