Kabell Zgjatues Per Makine XO

Kabell Zgjatues Per Makine XO
Kabell Zgjatues Per Makine XO
Kabell Zgjatues Per Makine XO
Kabell Zgjatues Per Makine XO
Kabell Zgjatues Per Makine XO
Kabell Zgjatues Per Makine XO

Kabell Zgjatues Per Makine XO

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,100 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ZGJATUES PER PASAGJERET

MARKA : XO

MATERIAL : ABS + ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : 109.5 x 55 x 32mm

PESHA : 143±5g

GJATESIA E KABELLIT : 5.5m

DALJE : 3 x VEND CIGARE DHE 2 USB

FUQIA NE DALJE : VEND CIGARE : DC 12V - 5A ( 60W ) / DC 24V - 2.5A ( 60W ) | USB : DC 5V - 3A

NGJYRA : E ZEZE 

VECORI : MATERIALI I ZGJEDHUR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKONI SHUME PAJISJE NJEHERESH NGA NJE PORTE E VETME E NDEZJES SE CIGARES,

DIZENJIM SPECIAL ME 3 VENDE TE TJERA PER ADAPTORE QE PUNOJNE TEK VENDI I CIGARES DHE 2 USB TE GATSHME PER TE LIDHUR ME KABELLIN TUAJ PERKATES,

KONTAKTE REZISTENTE NDAJ OKSIDIMIT,

BERTHAME PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGUROJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE DHE STABILIZUAR,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%