Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax

Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax
Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax
Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax
Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax
Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax
Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax
Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax

Kabell Usb Suda 3 Ne 1 Remax

Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 600 Ulje 45%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB SUDA 3 NE 1

MARKA : REMAX

MODELI : RC-109th

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.4A

PESHA : 30 g

TIPE DALJESH : MICRO USB / TYPE-C / LIGHTNING

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : DIZENJIM 3 NE 1 QE MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEHOHESISHT,

MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MIQESOR NDAJ MJEDISIT DHE REZISTENT NDAJ PERTHYERJES E TEMPERATURES,

KOKA PREJ NIKELI REZISTENTE NDAJ OKSIDIMIT DHE ME KONDUKTIVITET TE LARTE,

BERTHAME PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGURON TRANSMETIM TE STABILIZUAR TE DHENASH DHE KARIKIM TE SHPEJTE E TE SIGURTE,

PRAKTIK PER PERDORIM TE PERDITSHEM,

PAKETIM ME PARAQITJE ELEGANTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%