Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m

Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m
Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m

Kabell Usb Si Mbeshtetese Telefoni Baseus Gjatesia 1m

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 900 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB SI MBESHTETESE TELEFONI

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 1m

PESHA : 29g

DALJE : 2.1A

NGJYRA : E KUQE / E BARDHE

VECORI : DIZENJIM MODERN ME FUNKSION MBESHTETES,

MUND TE SHIKONI VIDEO DUKE KARIKUAR TELEFONIN,

LIRONI DUART,

FIKSIM I KOKAVE ME TERHEQJE MAGNETIKE PER TE ZENE ME PAK VEND,

MATERIAL TEPER CILESOR KUNDER NGATERRIMIT DHE ÇARJES,

BERTHAME TELI PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER OFROJNE KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE QENDRUESHEM,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ZINKUT, KUNDER OKSIDIMIT DHE TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DUKE KALUAR TESTIN E HEQJES DHE VENDOSJES PREJ 10000 HERESH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%