Kabell Usb Premium Baseus Lightning

Kabell Usb Premium Baseus Lightning
Kabell Usb Premium Baseus Lightning
Kabell Usb Premium Baseus Lightning
Kabell Usb Premium Baseus Lightning
Kabell Usb Premium Baseus Lightning
Kabell Usb Premium Baseus Lightning
Kabell Usb Premium Baseus Lightning
Kabell Usb Premium Baseus Lightning
Kabell Usb Premium Baseus Lightning

Kabell Usb Premium Baseus Lightning

color
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 1m

DALJE : 2A

NGJRYA : E ZEZE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL I CILESISE PREMIUM ME DURUESHMERI DHE SIGURI TE LARTE,

DIZENJIM ME SHKALLE PER T'U PERSHTATUR PERMASAVE TE NDRYSHME TE PORTES SE KARIKIMIT,

I LEHTE DHE I PERTATSHEM PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KOKA PREK ALUMINI TE KROMUAR NUK DEFORMOHEN E AS NDRYSHKEN DUKE SIGURUAR NJE PERDORIM JETEGJATE,

DIZENJIM I POSACEM I KOKES PER TU PERSHTATUR ME GISHTIN PER HEQJE DHE VENDOSJE PRAKTIKE,

BERTHAMA PREJ FIJESH BARKI TE PASTER SIGUROJNE KARIKIM SUPER TE SHPEJTE DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE STABILIZUAR DUKE JU KURSYER KOHEN DHE ENERGJINE,

VESHJA ME NEJLON TE ENDUR E SHTON REZISTENCE NDAJ PERDORIMIT DHE NGATERRIMIT GJE QE E BEN PRODUKTIN SOLID DHE TE DURUESHEM,

ÇIP INTELIGJENT ME TEKNOLOGJI TE SHUMEFISHTE MBROJTJEJE,

PRODUKT IDEAL PER PAISJET APPLE ME PORTE KARIKIMI LIGHNING

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%