Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m

Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m

Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Baseus 1.2m

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,100 Ulje 39%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB FAST CHARGING 18W

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1.2m 

TIPI : PD TYPE-C NE LIGHTNING

DALJE : 5V - 2.4A / 9V - 2A / 15V - 1.2A

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE TE DHENAVE : 480Mb/s

MATERIALI : TPE / KOKA ALUMINI TE ZGJEDHUR

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE DIZENJIM ELEGANT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGURON KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER THYERJES E PERTHYERJES,

ÇIP INTELIGJENT PER TE KARIKUAR DHE TRANSMETUAR TE DHENA NJEKOHESISHT DHE ME SHPEJTESI TE LARTE DERI NE 480Mb/s

TRANSMETONI ME LEHTESE DOKUMENTE TE MEDHA, 1GB PER VETEM 24 SEKONDA,

KOKA KONTAKTI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT JANE REZISTENTE NDAJ KORROZIONIT DHE OKSIDIMIT,

KORDONI I VESHUR ME GOMINE TE ZGJEDHUR KA ELASTICITET TE LARTE,

REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT

PERMBAN STRIPCE PER TA MBLEDHUR NE RAST MOSPERDORIMI PER TE ZENE ME PAK VEND

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 26%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%