Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m

Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m
Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m

Kabell Usb Per Karikim Te Shpejte Type-c Ne Lightning 18w Bmx Baseus 1.2m

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,900 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB FAST CHARGING 18W

MARKA : BMX BASEUS

GJATESIA : 1.2m 

TIPI : PD TYPE-C NE LIGHTNING

DALJE : 5V - 2.4A / 9V - 2A / 15V - 1.2A

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE TE DHENAVE : 480Mb/s

MATERIALI : TPE / KOKA ALUMINI TE ZGJEDHUR

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE DIZENJIM ELEGANT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGURON KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER THYERJES E PERTHYERJES,

ÇIP INTELIGJENT PER TE KARIKUAR DHE TRANSMETUAR TE DHENA NJEKOHESISHT DHE ME SHPEJTESI TE LARTE DERI NE 480Mb/s

TRANSMETONI ME LEHTESE DOKUMENTE TE MEDHA, 1GB PER VETEM 24 SEKONDA,

KOKA KONTAKTI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT JANE REZISTENTE NDAJ KORROZIONIT DHE OKSIDIMIT,

KORDONI I VESHUR ME GOMINE TE ZGJEDHUR KA ELASTICITET TE LARTE,

REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus