Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm

Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm
Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm
Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm
Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm
Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm
Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm
Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm
Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm

Kabell Usb Ne Forme U Baseus Per Cdo Telefon 23cm

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 900 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : BASEUS

MODELI : CAMUTC-01

GJATESIA : 23cm

DALJE : 2.4A

MATERIALI : TPE /  NEJLON / ALIAZH ALUMINI

PERSHTATSHMERIA : PER PAISJET ME PORTE TYPE-C / MICRO USB

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : NEJLON I ENDUR ME DENDESI TE MADHE DHE TEPER REZISTENT NDAJ PERDORIMIT,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

DALJE PREJ 2.4A SIGURON KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR,

TELA PREJ FIJESH BAKRI TE PASATER MUNDESOJNE TRANSMETIM TE DHENASH DERI NE 480Mbps,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT REZISTENTE NDAJ OKSIDIMIT JAPIN JETAGJETESI NE PERDORIM,

DIZENJIM PRAKTIK 2 FISHA NE 1 KABELL,

VENDOSJE DHE HEQJA E FISHES ESHTE E LEHTE DHE E QENDRUESHME


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%