KABELL USB NE FORME T-je ME DRITE LED SI YLBER BASEUS LIGHTNING & TYPE-C PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

Zbritje 36%

MODEL: LIGHTNING
SIZE: 1m
COLOR: BLACK
Çmimi:
Lek 900 Lek 1,400
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi