Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit

Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit
Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit

Kabell Usb 1m Baseus Lightning Per Karikim + Transmetim Te Dhenash Qe Fshihet Mbrapa Telefonit

COLOR
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 900 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB MVP

MARKA : BASEUS

MODELI : CALUX-A01

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.4A

MATERIAL : NEJLON / ALIAZH ZINKU

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : MATERIALI I ZGJEDHUR,

INDIKATOR LED QE TREGON STATUSIN E KARIKIMIT,

NE FORME U-je TE RRUMBULLAKOSUR PER TE PERDORUR TELEFONIN GJATE KARIKIMIT PA JU PENGUAR,

DIZENJIMI 3D PREJ ALIAZHI TE ZINKUT ESHTE SHUME I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE REZISTENT NDAJ OKSIDIMIT,

SHTRESE MBROJTESE E DENDUR PREJ NEJLONI SPECIAL TE ENDUR I JEP LAKUESHMERI DHE REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT,

BERTHAME PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGUROJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE DHE STABILIZUAR,

DIZENJUAR POSACERISHT PER TE SHIJUAR LOJEN GJATE KARIKIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%