Kabell Usb Me Shtrese Te Dyfishte Nejloni Anker Powerline 1m

Kabell Usb Me Shtrese Te Dyfishte Nejloni Anker Powerline 1m
Kabell Usb Me Shtrese Te Dyfishte Nejloni Anker Powerline 1m
Kabell Usb Me Shtrese Te Dyfishte Nejloni Anker Powerline 1m
Kabell Usb Me Shtrese Te Dyfishte Nejloni Anker Powerline 1m
Kabell Usb Me Shtrese Te Dyfishte Nejloni Anker Powerline 1m
Kabell Usb Me Shtrese Te Dyfishte Nejloni Anker Powerline 1m

Kabell Usb Me Shtrese Te Dyfishte Nejloni Anker Powerline 1m

Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 600 Ulje 45%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : ANKER

MODELI : POWERLINE

GJATESIA : 1m

NGJYRA : E KUQE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PAISJET ME PORTE LIGHTNIG

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

VESHJE E DYFISHTE NEJLONI PER TE DURUAR NDAJ PERDORIMIT,

KOKA TE PAOKSIDUESHME DHE TE PA DEFORMUESHME,

FIJE BREJ BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE TE TE DHENAVE,

KABELL I CERTIFIKUAR NGA VETE KOMPANIA APPLE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%