Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio

Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio
Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio

Kabell Usb Lightning Dhe Fishe Audio 3.5mm Baseus Lightning ne 3.5mm Aux Audio

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,200 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : 2 NE 1 KABELL USB ME FISHE AUX 3.5mm

MARKA : BASEUS

MODELI : CALL34-0S

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2.0A

PESHA : 30g

PERSHTATSHMERIA : PER PAISJET ME PORTE AUDIO LIGHTNING ME SISTEM iOS 10-11 ( P.SH iPHONE 7)

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE DEGJIM ( NUK TRANSMETON TE DHENA)

VECORI : ÇIP I INTEGRUAR QE LEXON AUDIO DATA SHPEJT,

MENYRE E THJESHTE PER TE LIDHUR PAISJET AUDIO 3.5mm ME TELEFONIN ME PORTE AUDIO LIGHTNING,

KONTAKTE TE VESHURA ME AR DHE BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGUROJNE TRANSMETIM ME TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT TE DURUESHEM NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

VESHJE PREJ NEJLONI TE ENDUR MUNDESON FORTESI DHE LAKUESHMERI TE KABELLIT DHE MBRON NE MENYRE PERFEKTE TELAT NE BERTHAME,

MUNDESON TE KARIKONI DHE TE DEGJONI MUZIKE NJOKOHESISHT,

NJIHET AUTOMATIKISHT NGA SISTEMI iOS 10 - 11

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus