Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus

Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus
Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus

Kabell Usb Me Porte Per Kufje Baseus

Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,300 Ulje 28%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME PORTE PER KUFJE

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 1m

DALJE : 2A

MATERIALI : ALUMIN + NEJLON

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET ME : PAISJET APPLE ME PORTE LIGHTNING

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MUND TE PERDORNI KUFJE GJATE KARIKIMIT,

DIZENJIM ME THURRJE,

KORDON I FUQISHEM ME NEJLON TE ENDUR,

KUNDER NGATERRIMIT,

KOKA PREJ ALUMINI, TE DURUESHME NDAJ HEQJES DHE VENDOSJES, NUK DEFORMOHEN DHE NUK OKSIDOHEN,

MUND T'I PERDORNI KUFJET ME TE GJITHA FUNKSIONET SIKUR TE JENE LIDHUR DIREKT ME TELEFONIN,

VETEM PER PAISJET APPLE ME PORTE LIGHTNING,

ÇIP INTELIGJENT DEKODIMI PER CILESI HD TE ZERIT,

NYJE TE PERFORCUARA REZISTENTE NDAJ PERTHYERJES,

TELA ME BAKER TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE TE DHENASH DERI NE 480Mbps

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%