Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m

Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m
Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m

Kabell Usb Me Kupa Vakumi Baseus Lightning 1m

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 900 Ulje 36%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME KUPA VAKUMI

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.4A

MATERIALI : ABS / TPE

PESHA : 23g

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING ( P.SH iPHONE 7)

VECORI : DIZENJIM I POSACEM DHE SHUME PRAKTIK PER PERDORIMIN E TELEFONIT GJATE KARIKIMIT,

KUPA VAKUMI DYSHE PER FIKSIM ME TE FORTE E TE QENDRUESHEM,

DIZENJIM SPECIAL KOKE TEPER TE HOLLE PREJ 2.75mm ME KEND PER REHATI TE PELLEMBES SE DORES,

ME RRIP VELCRO PER TE ZENE PAK VEND GJATE MOSPERDORIMIT,

TELA PREJ FIJESH BARKRI TE PASTER SIGUROJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE TABILIZUAR TE DHENASH,

MATERIAI SHUME CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%