Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb

Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb

Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Micro Usb

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 13%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 1m

NGJYRA : ROZE / GOLD

MATERIALI : NEJLON / PVC

PERSHTATET : ME PAISJET ME PORTE MICRO USB

VECORI : TERHEQJE MAGNETIKE,

JO HEQJE DHE VENDOSJE TE PERSERITUR ,

LIDHEJE NE NJE SEKONDE ME NJE DORE,

PERDORIM I DYFISHTE SI PORTE KARIKIMI DHE MBROJTESE KUNDER PLUHURAVE,

KARIKIM I STABILIZUAR EDHE NESE KOKA PERTHYHET ME 9°,

MAGNETE TE FUQISHEM QE SIGUROJNE STABILITET NE LIDHJE,

THURRJE ME NEJLON,KABELL I LAKUESHEM KUNDER NGATERRIMIT, REZISTENT NDAJ THYERJES E PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT, NUK OKSIDOHEN DHE JANE TE DURUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%