KABELL USB ME KOKE MAGNETIKE 1.2 m MOXOM LIGHTNING / MICRO DHE TYPE-C 2.4A

Zbritje 29%

Size: LIGHTNING
Çmimi:
Lek 500 Lek 700
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi