Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m

Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m
Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m

Kabell Usb Me Koka Zinku Baseus Type-c Dhe Lighnting 1m

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 900 Ulje 44%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME KOKA ZINKU

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 1m

PESHA : 50g

DALJE : 2.4A

PERSHTATET ME : PASIJET ME ME PORTE TYP-C( P.SH HUAWEI P20)

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : KOKA PREJ ALIAZHI TE ZINKUT,

TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

DIZENJIM KLASIK QE PERSHTATET PLOTESISHT,

THURRJE ME NEJLON SI SHIRIT KUNDER NGATERRIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

ÇIP I PERMIRESUAR SHTON ME 40% SHPEJTESINE E KARIKIMIT,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

STRUKTURE ME DIZENJIM SI SHKALLE PER GJERESI TE NDRYSHME PORTASH,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%