Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m

Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m
Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m

Kabell Usb Me Drite Led Rapid Series Baseus Type-c 1m

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME DRITE LED

MARKA : BASUES

MODELI : 

GJATESIA : 1m

DALJE : 2A

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + NEJLON

PERSHTATET ME : PAISJET ME PORTE TYPE-C

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : DRITE LED PER LEHTESI PERDORIMI GJATE NATES,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT, TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

DIZENJIM KLASIK QE PERSHTATET PLOTESISHT ME PAISJET ME PORTE TYPE-C,

THURRJE ME NEJLON KUNDER NGATERRIMIT, TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%