KABELL USB ME DRITE LED NE FORME C BASEUS CALCD-01 LIGHTNING & TYPE-C 1m FIKET AUTOMATIKISHT MBAS KARIKIMIT, MBRON BATERINE DHE PAISJEN

Zbritje 50%

Size: LIGHTNING
Color: BLACK
Çmimi:
Lek 1,000 Lek 2,000
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi