Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning

Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning
Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning
Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning
Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning
Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning
Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning
Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning
Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning
Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning

Kabell Usb Me Drita Led Baseus Lightning

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,200 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME DRITE

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

MATERIALI : TPE + ABS

NGJRYA : E ZEZE / E KUQE

DALJE : 2.4A

E PERSHTATSHME PER : PAISJET APPLE ME PORTE LIGHTNING

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : DIZENJIM I BUKUR DHE I VECANTE ME NDRICIM,

PERSHTATET PLOTESISHT ME SISTEMIN iOS PA SHFAQUR POP-UP,

KARIKON DHE SINKRONIZON TE DHENA NJEKOHESISHT DUKE JU KURSYER KOHEN DHE ENERGJINE,

MATERIALI TEPER CILESOR DHE I LAKUESHEM ESHTE REZISTENT NDAJ TERHEQJES E PERTHYERJES,

DIZENJIMI SI SHIRIT EFICENT KUNDER NGATERRIMIT,

ÇIP I PERMIRESUAR ME PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE BATERISE,

NIVELI I KARIKIMIT I DUKSHEM NEPERMJET DRITAVE LED,

DRITA ESHTE E FTOHTE PA SHKAKTUAR NXEHJE GJATE KARIKIMIT,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR,

NYJE PER PERFORCUARA PA FRIKE NGA PERTHYERJA PER JETEGJATESI PERDORIMI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%