Kabell Usb Premium Moxom Per Cdo Telefon 1m Baseus

Kabell Usb Premium Moxom Per Cdo Telefon 1m Baseus
Kabell Usb Premium Moxom Per Cdo Telefon 1m Baseus
Kabell Usb Premium Moxom Per Cdo Telefon 1m Baseus
Kabell Usb Premium Moxom Per Cdo Telefon 1m Baseus
Kabell Usb Premium Moxom Per Cdo Telefon 1m Baseus
Kabell Usb Premium Moxom Per Cdo Telefon 1m Baseus

Kabell Usb Premium Moxom Per Cdo Telefon 1m Baseus

Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 700 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : MOXOM

MODELI : 

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.4A

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTASHMERIA : PER PAISJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : KONCEPT DIZENJIMI EKSKLUZIV,

PERDOR KARAKTERISTIKA TE SUSTES,

LAKUESHMERI TE LARTE SIGURON REZISTENCE NDAJ THYERJES NJEKOHESIHT PRANDALON NGATERRIMIN,

TELA ME FIJE BAKRI TE PASTER MAKSIMIZOJNE CILESINE DHE QENDRUESHMERINE E SINJALIT DUKE JU KURSYER KOHEN GJATE KARIKIMIT APO TRANSMETIMIT TE TE DHENAVE,

MATERIALI I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE NDAJ CDO AMBIENTI,

ALIAZHI I ZINKUT ESHTE TEPER EFEKTIV KUNDER NDRYSHKJES E OKSIDIMIT DUKE E BERE PRODUKTIN JETEGJATE,

PRODUKTI ESHTE I CILESISE PREMIUM DUKE KALUAR MBI 10000 TESTE NDAJ THYERJES E TERHEQJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%