Kabell Usb M&s 2 Ne 1 Wk Wsc-009 Micro Usb / Lightning

Kabell Usb  M&s 2 Ne 1 Wk Wsc-009 Micro Usb / Lightning
Kabell Usb  M&s 2 Ne 1 Wk Wsc-009 Micro Usb / Lightning

Kabell Usb M&s 2 Ne 1 Wk Wsc-009 Micro Usb / Lightning

Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 600 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB 2 IN 1

MARKA : WK

MODELI : WDC-009

GJATESIA : 100cm , 16cm

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : DIZENJIM SHUME PRAKTIK 2 NE 1,

MATERIAL SHUME CILESOR DHE MIQESOR ME MJEDISIN,

FIJE BAKRI TE PASTER SIGUROJNE TRANSMETIM DHE KARIKIM TE SHPEJTE,

PRODUKTI I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE SHUME ELASTIK KUNDER NGATERRIMIT,

NJE NJE KOKE DY TIPE DALJESH (MICRO USB / LIGHTNING),

DY KABELLA USB ME GJATESI TE NDRYSHME NE NJE PAKETIM PER PORDORIME NE VARESI TE SITUATES,

PRODUKT INOVATIV I MODES EDICIONI SPECIAL

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%