Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m

Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m
Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m
Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m
Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m
Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m
Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m
Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m

Kabell Usb Ldnio Ls60 Type-c 1m

Cmimi real Lek 600
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : LDNIO

MODELI : LS60

GJATESIA : 1m

PESHA : 49,9g

DALJE : 2.4A

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

E PERSHTATSHME PER : PAISJE ME PORTE TYPE-C

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR,

KONTAKTE ME VESHJE FLORIRI PER SHPEJTESI TRANSMETIMI,

KOKA PREJ ALIAZHI TE ZINKUT PER DURUESHMERI NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

DIZENJIM ME NEJLON TE ENDUR SHUME EFEKTIV KUNDER NGATERRIMIT,

MATERIALI MIQESOR ME MJEDISIN DHE REZISTENT NDAJ THYERJES E PERTHYERJES,

PERSHTATET PLOTESISHT ME PASIJET ME PORTE KARIKIMI TYPE-C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%