Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m

Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m
Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m
Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m
Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m
Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m
Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m
Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m
Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m

Kabell Usb Ldnio Ls20 Micro Usb / Lightning 1m

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 600 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : LDNIO

MODELI : LS20

GJATESIA : 1m

NGJYRA : GOLD / E ARGJENDTE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : PAMJE FANTASTIKE,

KOKA PREJ ZINKU,

DIZENJIM SI SHIRIT KUNDER NGATERRIMIT,

THURJE ME NEJON TE DENDUR,

REZISTENT NDAJ THYERJES E PERTHYRJES,

PERSHTATSHMERI E GJERE ME PAISJET ME PORTE MICRO USB DHE LIGHTINING,

MATERIAL I DURUESHEM NDAJ PERDORMIT TE PERDITSHEM,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%