Kabell Usb Konfulon S33 Type-c

Kabell Usb Konfulon S33 Type-c
Kabell Usb Konfulon S33 Type-c
Kabell Usb Konfulon S33 Type-c
Kabell Usb Konfulon S33 Type-c
Kabell Usb Konfulon S33 Type-c
Kabell Usb Konfulon S33 Type-c

Kabell Usb Konfulon S33 Type-c

Cmimi real Lek 300
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL TYPE-C

BRAND : KONFULON

MODELI : S33

GJATESIA : 1.2M

DALJE : 2A

NGJYRA : E BARDHE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

MODELI I TELEFONIT : TE GJITHA ME PORTE TYPE-C

VECORI : MATERIAL CILESOR,

STRUKTURE SI SHIRIT KUNDER NGATERRIMT, 

TRANSMETIM DHE KARIKIM TE SHPEJTE,

KOKA TE PAOKSIDUESHME

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%