Kabell Usb Konfulon S31 Micro Usb

Kabell Usb Konfulon S31 Micro Usb
Kabell Usb Konfulon S31 Micro Usb
Kabell Usb Konfulon S31 Micro Usb
Kabell Usb Konfulon S31 Micro Usb

Kabell Usb Konfulon S31 Micro Usb

Cmimi real Lek 300
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL MICRO

MARKA : KONFULON

MODELI : S31

DALJE : 2A

GJATESIA : 1.2M

NGJYRA : E BARDHE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

MODELI I TELEFONIT : TE GJITHE ME PORTE MICRO

VECORI : MATERIAL CILESOR,

STRUKTURE SI SHIRIT KUNDER NGATERRIMT, 

TRANSMETIM DHE KARIKIM TE SHPEJTE,

KOKA TE PAOKSIDUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%