Kabell Usb Konfulon S28 Micro Usb

Kabell Usb Konfulon S28 Micro Usb
Kabell Usb Konfulon S28 Micro Usb
Kabell Usb Konfulon S28 Micro Usb
Kabell Usb Konfulon S28 Micro Usb
Kabell Usb Konfulon S28 Micro Usb
Kabell Usb Konfulon S28 Micro Usb

Kabell Usb Konfulon S28 Micro Usb

Cmimi real Lek 400
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL MICRO
MARKA : KONFULON
MODELI : S28
GJATESIA : 1M
NGJYRA : PORTOKALLI
PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%