Kabell Usb I Shkurter 20cm Fast Charge Moxom Lightning & Micro

Kabell Usb I Shkurter 20cm Fast Charge Moxom Lightning & Micro
Kabell Usb I Shkurter 20cm Fast Charge Moxom Lightning & Micro
Kabell Usb I Shkurter 20cm Fast Charge Moxom Lightning & Micro
Kabell Usb I Shkurter 20cm Fast Charge Moxom Lightning & Micro
Kabell Usb I Shkurter 20cm Fast Charge Moxom Lightning & Micro
Kabell Usb I Shkurter 20cm Fast Charge Moxom Lightning & Micro

Kabell Usb I Shkurter 20cm Fast Charge Moxom Lightning & Micro

Size
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 500 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

GJATESIA : 20cm

DALJE : 2.4A

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, BAKER DHE NEJLON

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING DHE MIKRO

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE ME VESHJE NEJLONI TE THURRUR, PARANDALON KEPUTJET APO NGATERRIMET E KABLLIT,

KOKA CILESORE ALUMINI E DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

KONTAKTE BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%