Kabell Usb Full Speed 2 Remax

Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax
Kabell Usb Full Speed 2 Remax

Kabell Usb Full Speed 2 Remax

Size
Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL I SHESHTE

MARKA : REMAX

MODELI : FULL SPEED 2

GJATESIA : 1m

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

DALJE : 2.4A

MATERIALI : SILIKON I BUTE ME ELASTICITET TE LARTE DHE DURUESHMERI

VECORI : DIZENJIM SI PETE PER TE SHMANGUR NGATERRIMIN,

BERTHAMA PREJ 118 FIJESH BAKRI TE PASTER SIGUROJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM I TE DHENAVE ME SHPEJTESI TE LARTE DERI NE 480Mbps,

MATERIAL MIQESOR ME MJEDISIN SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KOKA PREJ NIKELI TE DURUESHME NDAJ HEQJES DHE VENDOSJES PER NJE KOHE TE GJATE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%