Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning

Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning
Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning

Kabell Usb Fleksibel Baseus Lightning

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,100 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : BASEUS

MATERIALI : TPE / ALIAZH ALUMINI

DALJE : 2A

NGJYRA : GOLD / E ARGJENDTE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

GJATESIA : 90cm

PESHA : 33g

VECORI : DIZENJIM I VECANTE FLEKSIBEL,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

STRUKTURE TE FORTE DHE TE DURUESHME KUNDER KORROZIONIT PREJ DJERSES SE PREKJES,

KA KALUAR TESTIN PREJ 10000 HERES VENDOSJE DHE HEQJE,

MATERIAL MIQESOR ME MJEDISIN DHE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE,

BERTHAME PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE TE TE DHENAVE,

5 GJATESI TE RREGULLUESHME,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET APPLE ME PORTE LIGHTNING(8 KONTAKTE)

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%