Kabell Usb Fast Moxom Me Veshje Te Forte Nejloni Micro & Lightning

Kabell Usb Fast Moxom Me Veshje Te Forte Nejloni Micro & Lightning
Kabell Usb Fast Moxom Me Veshje Te Forte Nejloni Micro & Lightning
Kabell Usb Fast Moxom Me Veshje Te Forte Nejloni Micro & Lightning
Kabell Usb Fast Moxom Me Veshje Te Forte Nejloni Micro & Lightning
Kabell Usb Fast Moxom Me Veshje Te Forte Nejloni Micro & Lightning

Kabell Usb Fast Moxom Me Veshje Te Forte Nejloni Micro & Lightning

Size
Color
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 600 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : MOXOM

MODELI : 

GJATESIA : 1m

TIPI : MICRO DHE LIGHTNING

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE ALUMINI

DALJE : 2.4A

NGJYRA : GRI / GOLD

PERDORIMI : PER KARKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

ELASTIK E KUNDER NGATERRIMIT,

REZISTENT NDAJ PERTHYERJES,

KOKA PREJ ALUMINI ME KONDUKTIVITET TE LARTE DHE KUNDER OKSIDIMIT,

KARIKIM TE SHPEJTE DHE TRANSMTIM TE DHENASH TE STABILIZUAR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%